Welldone Duş Modeli Mini Şofben


1-Welldone Elektrikli Şofbenleri modern görünümlü yer kaplamayan      anında sıcak su üreten şofbenlerin en minyatürü olarak kullanımı      rahat bir su ısıtıcısıdır.  

2-Welldone Elektrikli Şofbenleri kendi arasında üç sınıfa ayrılır.     
a)Banyo şofbeni, b)Mutfak şofbeni, c)Duş Şofbeni.  

3-Welldone Elektrikli Şofbenleri çok düşük basınçta normal şehir suyu      tazyikinde ve cihazdan 250 cm.yükseklikte ki depodan akan su      basıncında dahi çalışır.  

4-Tüm elektrikli ani su ısıtıcılarında genellikle kullanım hatasından      dolayı Rezistans kesme olasılığı vardır.Welldone Elektrikli Şofbenlerinin      en iyi özelliklerinden biri de Rezistans kesilmesi durumunda tamir için      servise götürmeden ve yerinden bile sökmeden arızalanan Rezistansı      “Rezistans bakım ve değiştirilmesi”  sayfasında ki şekil ve tariflere      uygun olarak Yedek Rezistans ile değiştirebilirsiniz.  

5-Cihazların gücü evlerde ki elektrik tesisatının kaldırabileceği şekilde       seçilmiştir.Tesisatınız 2,5 mm2 kesitinde bakır kablo ile çekilmişse       (ki öyle olması gereklidir) ilave bir tesisat gerekmez.  

6-Tüm aksesuar ve montaj elemanları cihazla birlikte verilmektedir.       Cihaz ile birlikte verilen montaj elemanları ile her yere çabuk ve       kolayca monte edilebilir. 

Etiket: şofben, elektrikli şofben, elektirikli şofben, şofben fiyat, elektrikli şofben fiyatları, mini şofben, şofben fiyatı, banyo şofbeni mutfak şofben, şofben satış, elektrik şofben, su ısıtıcı, su ısıtıcısı şofben, elektrikli mini şofben, selen şofben

0216 345 67 82

Toplu Alımlarda İndirim Uygulanır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !